logo pujcovna      
     
 

Úvod | Zákaznický servis | Informace | O nás

 
     
 
 

Newsletter

Registrujte se pro odběr našeho newsletteru a získejte ty nejlepší nabídky

>> Registrace

 

Stáhněte si aplikaci pro iPhone

Stáhněte si aplikaci pro váš  iPhone nebo iPad

>> Stáhněte si aplikaci

 

 

 

 

 

Autopůjčovna Brno Letiště

Úvod > Česká republika > Půjčovna aut Brno Letiště

Porovnejte si všechny hlavní značky v oblasti pronájmu aut včetně Compare Avis, Hertz, Europcar, Sixt a Alamo a najděte ty nejlepší ceny pro pronájem aut v Brno Letiště. Autopůjčovna v Brno Letiště zahrnuje omezení odpovědnosti za krádež vozidla, pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou třetí osobě a omezení odpovědnosti za škodu způsobenou poškozením vozidla stejně jako neomezené kilometrovné, když si auto pronajmete s námi.

Využijte výhod pronájmu auta s námi:

 

Ušetřete až 50% v porovnání s přímou rezervací přes agenta

 
  Všechna potřebná pojištění jsou vždy zahrnuty v ceně
  Včetně daně z přidané hodnoty (DPH) a poplatku za parkování na letišti
  Žádné skryté poplatky nebo poplatky za platby kreditní kartou
  Náš tým zákaznického servisu je připraven Vám pomoci 24/7/365

Brno Letiště

autopůjčovna Brno Letiště
Pronájem aut Brno Letiště

Letiště Brno je také známý jako mezinárodní letiště Tuřany (IATA kód: BRQ) a je hlavní letiště sloužící Brno v jihovýchodní části České republiky. To je hlavní letiště a druhé nejrušnější v republice. Jeho jediný dráhy a hlavní terminál se dvěma vestibuly servis 540.000 cestujících ročně z půl tuctu regionální letecké společnosti.

Airlines a cíle

Letiště Brno poskytuje služby řadou regionálních a mezinárodních dopravců, které zahrnují Ryanaair, SmartWings, Wizz Air, a Travel Service Airlines. Populární mezinárodní destinace patří Londýn a Moskvu.Sezónní lety do Palermo, Thessaloniki, Kos, Lamezia Terme a Palma de Mallorca jsou některé z dalších cílů stanovených těmito leteckými společnostmi.

Letiště Vybavení

Relativně malé letiště nabízí celou řadu vybavení pro cestující, které zahrnují restauraci v příletové hale (nabízející tradiční česká jídla). Baguetteria nabízí lehká jídla a dva bary sloužit nealkoholických nápojů, kávy a alkoholických nápojů (check-out Starobrno Bar). Palubní Restaurace nabízí tradiční česká jídla a nápoje. Dvě malé obchody (jeden duty-free), jsou také k dispozici. Cestující mohou najít bankomat a možnosti kursové, balicí zavazadla služby a přístup k Wi-Fi v terminálu. Služby autopůjčovny jsou umístěny v chodníku mezi odchodem a příletové haly se služeb poskytovaných Europcar, Hertz, Avis a rozpočet.

 

 

     
 

Půjčovna aut

Zákaznický servis

Informace

Registrujte se k odběru Newsletteru

Poslední články

Výhody pronájmu aut