logo pujcovna      
     
 

Úvod | Zákaznický servis | Informace | O nás

 
     
 
 

Newsletter

Registrujte se pro odběr našeho newsletteru a získejte ty nejlepší nabídky

>> Registrace

 

Stáhněte si aplikaci pro iPhone

Stáhněte si aplikaci pro váš  iPhone nebo iPad

>> Stáhněte si aplikaci

 

 

 

 

 

Autopůjčovna Ostrava Letiště

Úvod > Česká republika > Půjčovna aut Ostrava Letiště

Porovnejte si všechny hlavní značky v oblasti pronájmu aut včetně Compare Avis, Hertz, Europcar, Sixt a Alamo a najděte ty nejlepší ceny pro pronájem aut v Ostrava Letiště. Autopůjčovna v Ostrava Letiště zahrnuje omezení odpovědnosti za krádež vozidla, pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou třetí osobě a omezení odpovědnosti za škodu způsobenou poškozením vozidla stejně jako neomezené kilometrovné, když si auto pronajmete s námi.

Využijte výhod pronájmu auta s námi:

 

Ušetřete až 50% v porovnání s přímou rezervací přes agenta

 
  Všechna potřebná pojištění jsou vždy zahrnuty v ceně
  Včetně daně z přidané hodnoty (DPH) a poplatku za parkování na letišti
  Žádné skryté poplatky nebo poplatky za platby kreditní kartou
  Náš tým zákaznického servisu je připraven Vám pomoci 24/7/365

Ostrava Letiště

autopůjčovna Ostrava Letiště
Pronájem aut Ostrava Letiště

Ostrava Letiště (IATA kód: OSR) je také známý jako Letišti Leoše Janáčka Ostrava a nachází se v daleko východní části České republiky. Letiště slouží jako hlavní přístav pro vstup z Bravia a Slezska a je otevřena 24 hodin denně. Letiště zvládne letadla až do velikosti Antonov-124 na svého jediného dráze. Terminál zpracovává přibližně 290 tisíc cestujících ročně s více než 16.000 lety.

Airlines a cíle

Počet leteckých společností poskytovat služby a od letiště a zahrnují ty, které poskytují Českých aerolinií, Rekreační České aerolinie Travel Service Airlines, SmartWings a Ryanair. Populární mezinárodní destinace patří Paříž, Londýn a Praha.Sezónní lety do Česká republika a okolní oblasti patří Antalya, Rhodos, Palma de Mallorca, Soluň a Hurghada.

Letiště Vybavení

Letiště Ostrava je relativně malá, ale se nabízejí různé vybavení pro cestující v rámci svého jediného terminálu, které zahrnují obchodní centrum a zavazadla smršťovací balicí služby. Různé položky menu na Mattoni Grand Café poskytují jídlo a nápoje. Bankovní služby, zasedací místnosti a kojící místnost a dětský koutek nabídku odpočinek a komfort pro cestující. Nakupovat v Aelia Duty Free, nebo relé Shopu. Pronájem Péče agentury jsou zastoupeny Avis, Budget, Europcar a Hertz.

 

 

     
 

Půjčovna aut

Zákaznický servis

Informace

Registrujte se k odběru Newsletteru

Poslední články

Výhody pronájmu aut