logo pujcovna      
     
 

Úvod | Zákaznický servis | Informace | O nás

 
     
 
 

Newsletter

Registrujte se pro odběr našeho newsletteru a získejte ty nejlepší nabídky

>> Registrace

 

Stáhněte si aplikaci pro iPhone

Stáhněte si aplikaci pro váš  iPhone nebo iPad

>> Stáhněte si aplikaci

 

 

 

 

 

Autopůjčovna Alicante Letiště

Úvod > Španělsko > Půjčovna aut Alicante Letiště

Porovnejte si všechny hlavní značky v oblasti pronájmu aut včetně Compare Avis, Hertz, Europcar, Sixt a Alamo a najděte ty nejlepší ceny pro pronájem aut v Alicante Letiště. Autopůjčovna v Alicante Letiště zahrnuje omezení odpovědnosti za krádež vozidla, pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou třetí osobě a omezení odpovědnosti za škodu způsobenou poškozením vozidla stejně jako neomezené kilometrovné, když si auto pronajmete s námi.

Využijte výhod pronájmu auta s námi:

 

Ušetřete až 50% v porovnání s přímou rezervací přes agenta

 
  Všechna potřebná pojištění jsou vždy zahrnuty v ceně
  Včetně daně z přidané hodnoty (DPH) a poplatku za parkování na letišti
  Žádné skryté poplatky nebo poplatky za platby kreditní kartou
  Náš tým zákaznického servisu je připraven Vám pomoci 24/7/365

Alicante Letiště

autopůjčovna Alicante Letiště
Pronájem aut Alicante Letiště

Alicante Letiště (IATA kód ALC) také vystupuje pod jménem Alicante, Elche letiště a byl dříve známý jako El Altet.Na letiště je šesté nejzaměstnanější v zemi a služby téměř 10 milionů cestujících ročně, 80 procent letů bytí mezinárodní cestovní ruch. Tři největší letecké servisní letiště patří Ryanair, EasyJet a Air Berlin. Nový terminál pro cestující nedávno otevřela poskytovat služby pro přílety a odlety. Tam je jedna dráha k dispozici pro použití na letiště v Alicante.

Airlines a cíle

Mnohé letecké společnosti operují z letiště v Alicante, včetně Thomason Airways, Vueling, Thomas Cook Airlines, Norwegian Air Shuttle, Monarch Airlines a British Airways abychom jmenovali alespoň některé. Mezi nejfrekventovanější trasy s odletem z letiště v Alicante patří Londýn, Manchester, Oslo-Gardermoen, Londýn-Stansted a Liverpool.

Letiště Vybavení

Různé vybavení jsou nabízeny přes letiště v Alicante včetně dopravních najímá, MHD, restaurace, obchody, VIP salonek, osobní služby, pomoc s hendikepem a parkoviště. Hladoví hosté mohou chytit něco k snědku na CANAS y Tapas nebo Burger King, nebo zákazníci mohou procházet sladké nebo relé maloobchodních prodejen. Hlavní autopůjčovny působit z letiště v Alicante, včetně Centauro, Avis, Europcar, Enterprise, Hertz, Goldcar a Sixt.

 

 

     
 

Půjčovna aut

Zákaznický servis

Informace

Registrujte se k odběru Newsletteru

Poslední články

Výhody pronájmu aut