logo pujcovna      
     
 

Úvod | Zákaznický servis | Informace | O nás

 
     
 
 

Newsletter

Registrujte se pro odběr našeho newsletteru a získejte ty nejlepší nabídky

>> Registrace

 

Stáhněte si aplikaci pro iPhone

Stáhněte si aplikaci pro váš  iPhone nebo iPad

>> Stáhněte si aplikaci

 

 

 

 

 

Autopůjčovna Malaga Letiště

Úvod > Španělsko > Půjčovna aut Malaga Letiště

Porovnejte si všechny hlavní značky v oblasti pronájmu aut včetně Compare Avis, Hertz, Europcar, Sixt a Alamo a najděte ty nejlepší ceny pro pronájem aut v Malaga Letiště. Autopůjčovna v Malaga Letiště zahrnuje omezení odpovědnosti za krádež vozidla, pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou třetí osobě a omezení odpovědnosti za škodu způsobenou poškozením vozidla stejně jako neomezené kilometrovné, když si auto pronajmete s námi.

Využijte výhod pronájmu auta s námi:

 

Ušetřete až 50% v porovnání s přímou rezervací přes agenta

 
  Všechna potřebná pojištění jsou vždy zahrnuty v ceně
  Včetně daně z přidané hodnoty (DPH) a poplatku za parkování na letišti
  Žádné skryté poplatky nebo poplatky za platby kreditní kartou
  Náš tým zákaznického servisu je připraven Vám pomoci 24/7/365

Malaga Letiště

autopůjčovna Malaga Letiště
Pronájem aut Malaga Letiště

Málaga Letiště (IATA kód AGP) jde o oficiální název, Málaga, Costa del Sol letiště a je čtvrtý nejzaměstnanější letiště v zemi. Na letiště je základním faktorem v oblasti cestovního ruchu, jak hodně z osobní dopravy dochází z mezinárodních letů. Každý rok více než 12 milionů cestujících projde třemi svorkami na letiště v Málaze, která spojuje letiště s více než 60 zemích po celém světě. Dvě dráhy vstříc každodenní obchodní a nákladní lety.

Airlines a cíle

Bezpočet letecké společnosti poskytují služby z letiště Málaga je švýcarská International Air Lines, Thomson Airways, Ryanair, EasyJet, Air Berlin, Delta Air Lines, Blue Air a British Airways abychom jmenovali alespoň některé. Oblíbené destinace s odletem z letiště Málaga jsou lety do Londýn, Manchester, Dublin, Paříž a Amsterdam.Ryanair představuje značné množství provozu, který poskytuje téměř 21 procent provozu na letišti, následovaný EasyJet.

Letiště Vybavení

Rozsah služeb a vybavení jsou poskytovány přes letiště Málaga, včetně automobilů najímá, VIP salonky, osobní služby, obchody a restauracemi. Občerstvení jsou k dispozici na na Whopper Bar nebo VIP, zatímco dary lze zakoupit na Desire a Librería Luces. Zájemci o pronájem auta mají rozsáhlou flotilu na výběr, včetně Europcar, Avis, Enterprise, Sixt, Hertz, záznam Go a Goldcar.

 

 

     
 

Půjčovna aut

Zákaznický servis

Informace

Registrujte se k odběru Newsletteru

Poslední články

Výhody pronájmu aut