logo pujcovna      
     
 

Úvod | Zákaznický servis | Informace | O nás

 
     
 
 

Newsletter

Registrujte se pro odběr našeho newsletteru a získejte ty nejlepší nabídky

>> Registrace

 

Stáhněte si aplikaci pro iPhone

Stáhněte si aplikaci pro váš  iPhone nebo iPad

>> Stáhněte si aplikaci

 

 

 

 

 

Autopůjčovna Nice Letiště

Úvod > Francie > Půjčovna aut Nice Letiště

Porovnejte si všechny hlavní značky v oblasti pronájmu aut včetně Compare Avis, Hertz, Europcar, Sixt a Alamo a najděte ty nejlepší ceny pro pronájem aut v Nice Letiště. Autopůjčovna v Nice Letiště zahrnuje omezení odpovědnosti za krádež vozidla, pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou třetí osobě a omezení odpovědnosti za škodu způsobenou poškozením vozidla stejně jako neomezené kilometrovné, když si auto pronajmete s námi.

Využijte výhod pronájmu auta s námi:

 

Ušetřete až 50% v porovnání s přímou rezervací přes agenta

 
  Všechna potřebná pojištění jsou vždy zahrnuty v ceně
  Včetně daně z přidané hodnoty (DPH) a poplatku za parkování na letišti
  Žádné skryté poplatky nebo poplatky za platby kreditní kartou
  Náš tým zákaznického servisu je připraven Vám pomoci 24/7/365

Nice Letiště

autopůjčovna Nice Letiště
Pronájem aut Nice Letiště

Mezinárodní letiště Nice je také známý jako Nice Côte d'Azur Letiště (IATA kód: NCE) a nachází se v regionu Provence-Alpes-Côte d'Azur v jižní Francii.Jižní hranice provincie sdílet část pobřeží Středozemního moře. Letiště je vybaveno dvěma přistávacími dráhami a dva terminály, které poskytují služby téměř deset milionů cestujících ročně. Letiště je rozbočovač pro easyJet a Air Francie letecké dopravce.

Airlines a cíle

Letiště v Nice poskytuje služby z desítek tuzemských i mezinárodních leteckých dopravců. Hlavní mezinárodních dopravců patří Aeroflot, Air Francie, British Airways, Emirates, Lufthansa, a Scandinavian Airlines. Oblíbené destinace patří Kodaň, Casablanca, Berlín, Dubaj, Vídeň, Paříž a Moscow. EasyJet dopravce poskytuje domácí destinace, které zahrnují Lyon, Paříž, Bordeaux a Nantes.Populární sezónní destinace patří Cork, Montréal, Londýn, New York City, Belfast, a Helsinky.

Letiště Vybavení

Letiště v Nice poskytuje širokou škálu služeb pro cestující. Relaxační prostor nabízí mezidenominačním místo uctívání. Je k dispozici pro neformální a obchodní cestující Intersnet a Wi-Fi připojení na internet. Servisní centrum, konferenční místnosti a salonky klubu jsou k dispozici také pro obchodní cestující. Nákupní místa zahrnují šperky až po módu a regionálních produktů. Široká škála barů a restaurací nabízí vše, co od občerstvení až po sedící možností stravování a patří Le Riviera a Le badiane. Doprava do az letiště je usnadněno přes sběrnici, kyvadlová doprava a taxi služby. Pronájem aut služby poskytující celou řadu nosičů jsou k dispozici také na letišti.

 

 

     
 

Půjčovna aut

Zákaznický servis

Informace

Registrujte se k odběru Newsletteru

Poslední články

Výhody pronájmu aut