logo pujcovna      
     
 

Úvod | Zákaznický servis | Informace | O nás

 
     
 
 

Newsletter

Registrujte se pro odběr našeho newsletteru a získejte ty nejlepší nabídky

>> Registrace

 

Stáhněte si aplikaci pro iPhone

Stáhněte si aplikaci pro váš  iPhone nebo iPad

>> Stáhněte si aplikaci

 

 

 

 

 

Autopůjčovna Paříž Letiště

Úvod > Francie > Půjčovna aut Paříž Letiště

Porovnejte si všechny hlavní značky v oblasti pronájmu aut včetně Compare Avis, Hertz, Europcar, Sixt a Alamo a najděte ty nejlepší ceny pro pronájem aut v Paříž Letiště. Autopůjčovna v Paříž Letiště zahrnuje omezení odpovědnosti za krádež vozidla, pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou třetí osobě a omezení odpovědnosti za škodu způsobenou poškozením vozidla stejně jako neomezené kilometrovné, když si auto pronajmete s námi.

Využijte výhod pronájmu auta s námi:

 

Ušetřete až 50% v porovnání s přímou rezervací přes agenta

 
  Všechna potřebná pojištění jsou vždy zahrnuty v ceně
  Včetně daně z přidané hodnoty (DPH) a poplatku za parkování na letišti
  Žádné skryté poplatky nebo poplatky za platby kreditní kartou
  Náš tým zákaznického servisu je připraven Vám pomoci 24/7/365

Paříž Letiště

autopůjčovna Paříž Letiště
Pronájem aut Paříž Letiště

Pařížské letiště Charles de Gaulle je také známý jako Riossy letiště i jednoduše na letišti CDG v Paříži. Mezinárodní letiště (IATA kód: CDG) je jedním z několika, které slouží metropolitní Paříže. Jeho čtyři dráhy a dva terminály zpracujeme přes 62 milionů cestujících ročně z více než 500.000 lety. Letiště je klasifikován jako sedmý nejzaměstnanější letiště na světě a Francie je největší. Letiště se nachází v regionu Île-de-Francie z severní-centrální Francie a slouží jako nosič rozbočovač pro Air Francie a dalších významných světových dopravců.

Airlines a cíle

Jako jeden z největších letišť na světě, na letiště Charles de Gaulle podporuje domácí a mezinárodní dopravce provoz. Air Francie poskytuje desítky letů do domácích i mezinárodních destinací. Mezi další významné letecké společnosti s přístupem na letišti patří Aeroflot, Aeroméxico, Air Kanada, Air Čína, Air Indie, American Airlines, Kenya Airways, Korean Air, a na Středním východě Airlines.Populární mezinárodní destinace patří Vídeň, Varšava, Tokio, Peking, New York, Moscow, a Mexiko City. Populární vnitrostátní a regionální cíle zahrnují Florencie, Pěkný, Marseille s a Bastia.

Letiště Vybavení

Peres Charles de Gaulle International Letiště nabízí stovky obchodů, restaurací a letištních služeb na domácích i zahraničních turistů. Cestovatelé si mohou vybrat z řady obchodů umístěných ve všech terminálech, pokud jde o doplňky, šperky, suvenýry a dárky. Letiště nabízí mnoho barů, grab-and-go volby potravin a restaurace v každém terminálu stejně. Oblíbené jsou Caffe Ritazza a Alpha Bravo v Terminálu One, zatímco losos Dům a Pizza Hut se nachází v Terminálu 2B. Obchodní cestující a komfortní služby poskytují cestujícím přístup ke všemu, co od dětských hřišť na masáž ošetření. Doprava do az letiště je usnadněno pomocí veřejné dopravy a taxislužby. Pronájem aut služby jsou k dispozici na letišti jsou ty, které poskytují pěti hlavních dopravců se nachází v přední části letiště.

 

 

     
 

Půjčovna aut

Zákaznický servis

Informace

Registrujte se k odběru Newsletteru

Poslední články

Výhody pronájmu aut