logo pujcovna      
     
 

Úvod | Zákaznický servis | Informace | O nás

 
     
 
 

Newsletter

Registrujte se pro odběr našeho newsletteru a získejte ty nejlepší nabídky

>> Registrace

 

Stáhněte si aplikaci pro iPhone

Stáhněte si aplikaci pro váš  iPhone nebo iPad

>> Stáhněte si aplikaci

 

 

 

 

 

Autopůjčovna Turín Letiště

Úvod > Itálie > Půjčovna aut Turín Letiště

Porovnejte si všechny hlavní značky v oblasti pronájmu aut včetně Compare Avis, Hertz, Europcar, Sixt a Alamo a najděte ty nejlepší ceny pro pronájem aut v Turín Letiště. Autopůjčovna v Turín Letiště zahrnuje omezení odpovědnosti za krádež vozidla, pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou třetí osobě a omezení odpovědnosti za škodu způsobenou poškozením vozidla stejně jako neomezené kilometrovné, když si auto pronajmete s námi.

Využijte výhod pronájmu auta s námi:

 

Ušetřete až 50% v porovnání s přímou rezervací přes agenta

 
  Všechna potřebná pojištění jsou vždy zahrnuty v ceně
  Včetně daně z přidané hodnoty (DPH) a poplatku za parkování na letišti
  Žádné skryté poplatky nebo poplatky za platby kreditní kartou
  Náš tým zákaznického servisu je připraven Vám pomoci 24/7/365

Turín Letiště

autopůjčovna Turín Letiště
Pronájem aut Turín Letiště

Turin Letiště (I Kód ATA: TRN) je známý locals jako letiště Turin-Caselle nebo jednoduše jako Aeroporto di Turín Caselle. Letiště se nachází v oblasti, která doslova spojuje severní země v Evropě se Středozemním mořem.Letiště slouží jako rozbočovač pro společnosti Alitalia a Meridiana leteckých společností. Jedna dráha a terminál poskytuje přístup pro cestující, kteří hledají spojovací destinací do okolních zimních středisek v Francie a Švýcarsko.V uplynulých letech, letiště získal ACI Europe nejlepší letiště Award dvakrát. Letiště poskytuje širokou škálu pravidelných a sezonních cílové cesty. Více než dvě desítky charterové a sezónní cíle jsou rovněž zajišťují dopravci, kteří na letišti.

Airlines a cíle

Hlavní dopravci na letiště v Turíně jsou ty, které poskytují Air Francie, Alitalia, Lufthansa, Ryanair, a Turkish Airlines. Populární pravidelné trasy jsou ty, Paříž, Řím, Londýn, Brusel, Mnichov a Madrid.Sezónní lety jsme připravili měst, které zahrnují Palermo, Londýn, Moscow, Heraklion a Dublin.Charterové lety jsou populární zejména v zimním období a poskytuje lety do Tel Aviv, Moscow, Glasgow a St Petersburg.

Letecká Vybavení

Turin Letiště nabízí širokou škálu služeb a vybavení pro cestující. Tyto služby zahrnují, ale nejsou omezeny na ty, k dispozici na třech plošin. Široká škála možností potravin a restaurací jsou k dispozici na Auto Grill a Spizzico. Tramezzino Iti Restaurace nabízí lehká jídla, pečivo a sendviče. Auto Grill Piazza Castello Wine Bar nabízí celou řadu vín a speciality italské kávy. Obchod na Fashion Corner nebo vína a jídla Corner. Doprava do az letiště je snadné taxíkem, autobusem, nebo vlakem. Pronájem aut služby jsou umístěny na parkovišti a příletové hale. Vozidla jsou poskytovány Avis, Budget, Hertz, Maggiore, Sixt a Europcar.

 

 

     
 

Půjčovna aut

Zákaznický servis

Informace

Registrujte se k odběru Newsletteru

Poslední články

Výhody pronájmu aut