logo pujcovna      
     
 

Úvod | Zákaznický servis | Informace | O nás

 
     
 
 

Newsletter

Registrujte se pro odběr našeho newsletteru a získejte ty nejlepší nabídky

>> Registrace

 

Stáhněte si aplikaci pro iPhone

Stáhněte si aplikaci pro váš  iPhone nebo iPad

>> Stáhněte si aplikaci

 

 

 

 

 

Autopůjčovna Venezia Letiště

Úvod > Itálie > Půjčovna aut Venezia Letiště

Porovnejte si všechny hlavní značky v oblasti pronájmu aut včetně Compare Avis, Hertz, Europcar, Sixt a Alamo a najděte ty nejlepší ceny pro pronájem aut v Venezia Letiště. Autopůjčovna v Venezia Letiště zahrnuje omezení odpovědnosti za krádež vozidla, pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou třetí osobě a omezení odpovědnosti za škodu způsobenou poškozením vozidla stejně jako neomezené kilometrovné, když si auto pronajmete s námi.

Využijte výhod pronájmu auta s námi:

 

Ušetřete až 50% v porovnání s přímou rezervací přes agenta

 
  Všechna potřebná pojištění jsou vždy zahrnuty v ceně
  Včetně daně z přidané hodnoty (DPH) a poplatku za parkování na letišti
  Žádné skryté poplatky nebo poplatky za platby kreditní kartou
  Náš tým zákaznického servisu je připraven Vám pomoci 24/7/365

Venezia Letiště

autopůjčovna Venezia Letiště
Pronájem aut Venezia Letiště

Venice Marco Polo Letiště (IATA kód: VCE) je také známý jako Mezinárodní letiště v Benátkách. Letiště se nachází ve městě Benátky, podél severovýchodní Itálie je severní pobřeží Jaderského moře.Dvě dráhy a hlavní budova terminálu zpracovat více než 8 milionů cestujících ročně s téměř 85.000 letových tratí. Vnitrostátní a mezinárodní dopravci poskytují služby na letišti, které slouží jako rozbočovač pro Volotea a Air One.

Airlines a cíle

Významné domácí a mezinárodní letecké služby z letiště. Populární mezinárodních dopravců patří Aegean Airlines, Aer Lingus, Aeroflot, Air Francie, British Airways, Chorvatsko Airlines, Lufthansa, Scandinavian Airlines a USAirways.Populární mezinárodní destinace patří Philadelphia, Moscow, Londýn, Tel Aviv, Frankfurt, Berlín, Dublin, a Moscow.Sezónní a sezónní charterové lety poskytnout destinace, které zahrnují Amsterdam, Montréal, Toronto, Dubrovník, Atlanta, New York a Philadelphia.

Letiště Vybavení

Benátské letiště Marco Polo nabízí širokou škálu služeb a vybavení pro cestující. Multistory terminál zahrnuje Internet WiFi kiosky a VIP služby. Café Marco Polo poskytuje přístup k regionální jízdné a nápojů. Salonky poskytují komfort a relaxaci pro cestující. Obchod na fotbalové Corner nebo se podívejte na hry a pomůcky na Giochi Preziosi Spa. Doprava do az letiště je usnadněno tím, taxi, pronájem limuzín s řidičem, veřejné dopravy a pronájmu vozidel. Více než půl tuctu autopůjčovny se nachází na letišti a zahrnují služby Avis, Hertz, Sixt, Auto Europa, a Maggiore.

 

 

     
 

Půjčovna aut

Zákaznický servis

Informace

Registrujte se k odběru Newsletteru

Poslední články

Výhody pronájmu aut