logo pujcovna      
     
 

Úvod | Zákaznický servis | Informace | O nás

 
     
 
 

Newsletter

Registrujte se pro odběr našeho newsletteru a získejte ty nejlepší nabídky

>> Registrace

 

Stáhněte si aplikaci pro iPhone

Stáhněte si aplikaci pro váš  iPhone nebo iPad

>> Stáhněte si aplikaci

 

 

 

 

 

Autopůjčovna Toronto Letiště

Úvod > Kanada > Půjčovna aut Toronto Letiště

Porovnejte si všechny hlavní značky v oblasti pronájmu aut včetně Compare Avis, Hertz, Europcar, Sixt a Alamo a najděte ty nejlepší ceny pro pronájem aut v Toronto Letiště. Autopůjčovna v Toronto Letiště zahrnuje omezení odpovědnosti za krádež vozidla, pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou třetí osobě a omezení odpovědnosti za škodu způsobenou poškozením vozidla stejně jako neomezené kilometrovné, když si auto pronajmete s námi.

Využijte výhod pronájmu auta s námi:

 

Ušetřete až 50% v porovnání s přímou rezervací přes agenta

 
  Všechna potřebná pojištění jsou vždy zahrnuty v ceně
  Včetně daně z přidané hodnoty (DPH) a poplatku za parkování na letišti
  Žádné skryté poplatky nebo poplatky za platby kreditní kartou
  Náš tým zákaznického servisu je připraven Vám pomoci 24/7/365

Toronto Letiště

autopůjčovna Toronto Letiště
Pronájem aut Toronto Letiště

Toronto letiště je také známý jako Toronto Pearson mezinárodní letiště (IATA kód: YYZ) a slouží větší Toronto oblast a okolní regiony. Toronto Pearson letiště je klasifikován jako nejrušnější a největší Kanada a zpracovává přibližně 35 milionů cestujících ročně s více než 430.000 lety z pěti drah a tři terminály.Letiště slouží jako hlavní rozbočovač pro řadu kanadských leteckých společností s největším počtem nonstop vnitrostátní lety do většiny hlavních a velkých městech po celé kanadské provincie. Poskytuje více než 75 leteckých dopravců a 155 mezinárodních destinací, letiště je jedním z mála v západní polokouli, která poskytuje pravidelně pravidelné lety do šesti kontinentech.

Airlines a cíle

Četné globální letecké služby z letiště, které jsou Air Kanada, Aeroflot, Air Francie, Korean Air, Lufthansa, United, Egypt Air, a Cathay Pacific. Populární mezinárodní destinace patří Vídeň, Londýn, Moscow, Hong Kong, Káhira, Dubaj, Peking, Varšava, a Istanbul.Kanadské regionální letecké společnosti a dopravci cestovat do stovky destinací v Kanadě. Populární domácí cílové cesty zahrnují Saskatoon, Thunder Bay, Halifax, Edmonton, Montréal, Quebec City, a Winnipeg.

Letiště Vybavení

Toronto Letiště je masivní velikosti, poskytuje desítky obchodů a restaurací prostřednictvím svých tří terminálů, včetně kaváren, barů, a vše od rychlého občerstvení až rotisserie a grilování restaurací. Letiště nabízí řadu bank a měnových stoly, limuzína, kyvadlová doprava, autobus a půjčovna aut služby z hlavních dopravců, včetně Enterprise, Hertz, National a Avis. Čítače autopůjčovny jsou k dispozici na úrovni 1 z garáží, které jsou přístupné obou terminálů. Interfaith služba, bezplatné Wi-Fi, a četné umělecké exponáty jsou k dispozici pro prohlížení cestujících.

 

 

     
 

Půjčovna aut

Zákaznický servis

Informace

Registrujte se k odběru Newsletteru

Poslední články

Výhody pronájmu aut