logo pujcovna      
     
 

Úvod | Zákaznický servis | Informace | O nás

 
     
 
 

Newsletter

Registrujte se pro odběr našeho newsletteru a získejte ty nejlepší nabídky

>> Registrace

 

Stáhněte si aplikaci pro iPhone

Stáhněte si aplikaci pro váš  iPhone nebo iPad

>> Stáhněte si aplikaci

 

 

 

 

 

Autopůjčovna Budapešť Letiště

Úvod > Maďarsko > Půjčovna aut Budapešť Letiště

Porovnejte si všechny hlavní značky v oblasti pronájmu aut včetně Compare Avis, Hertz, Europcar, Sixt a Alamo a najděte ty nejlepší ceny pro pronájem aut v Budapešť Letiště. Autopůjčovna v Budapešť Letiště zahrnuje omezení odpovědnosti za krádež vozidla, pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou třetí osobě a omezení odpovědnosti za škodu způsobenou poškozením vozidla stejně jako neomezené kilometrovné, když si auto pronajmete s námi.

Využijte výhod pronájmu auta s námi:

 

Ušetřete až 50% v porovnání s přímou rezervací přes agenta

 
  Všechna potřebná pojištění jsou vždy zahrnuty v ceně
  Včetně daně z přidané hodnoty (DPH) a poplatku za parkování na letišti
  Žádné skryté poplatky nebo poplatky za platby kreditní kartou
  Náš tým zákaznického servisu je připraven Vám pomoci 24/7/365

Budapešť Letiště

autopůjčovna Budapešť Letiště
Pronájem aut Budapešť Letiště

Budapešť Letiště (IATA kód: BUD) je známý locals jako v Budapešti Ferenc Lizst letiště a je hlavní mezinárodní letiště jsou vnitrostátní a mezinárodní leteckých dopravců služeb v zemi. Na letišti dvě dráhy a terminály zvládnout více než osm milionů cestujících ročně s téměř 90.000 lety. Na letiště je jeden z 50 velkých letišť rozmístěných po celém Maďarsko a nachází se asi 10 km jihovýchodně od centra Budapešti na severu-centrální Maďarsku.Na letiště je pojmenované po slavné maďarský hudební skladatel a klavírista Franz Liszt.

Airlines a cíle

Budapešť Letiště poskytuje služby přes desítky domácích i zahraničních leteckých dopravců a sezónní chart. Nejoblíbenější mezinárodní trasy z letiště v Budapešti patří Londýn, Brusel, Frankfurt, Mnichov a Paříž.Mezi další oblíbené cíle patří Berlín, Moscow, Vídeň, Tel Aviv, Řím, a Helsinky.Populární dopravce na letišti patří Aegean Airlines, Aeroflot, Air Francie, British Airways, ČSA, El Al, Lufthansa a Turkish Airlines. Sezónní chartery poskytovat destinace na Korfu, Štrasburk, St Petersburg, Antalya a Madrid.

Letiště Vybavení

Počet restaurací, obchody a služby poskytované na letišti v Budapešti jsou působivé. Charakter hoteluV jako je Bill Bentley restaurace poskytují nejen maďarská vína, ale zapékaných sendvic. Gundel pokrmy maďarské kuchyně a Hippopotamus Bar and Grill se podávají jídla tradiční francouzské kuchyně. Nakupování na letišti v rozmezí od Calvin Klein na Heinemann bezcelní a Hugo Boss a Polo Ralph Lauren. Kupte si řadu maďarských jídel a vín na Hungaricum vína a dobrého jídla. Doplňkové služby jsou rozmístěné po celém dvou letištních terminálů patří balící zavazadel, Směnárna kiosky a Wi-Fi. Doprava na letiště a zpět je k dispozici auto, taxi, MHD, vlaku a minibusu. Pronájem aut služby jsou poskytovány Booth Winder Rent-A-Car, Budget, Avis, Europcar, Hertz a.

 

 

     
 

Půjčovna aut

Zákaznický servis

Informace

Registrujte se k odběru Newsletteru

Poslední články

Výhody pronájmu aut