logo pujcovna      
     
 

Úvod | Zákaznický servis | Informace | O nás

 
     
 
 

Newsletter

Registrujte se pro odběr našeho newsletteru a získejte ty nejlepší nabídky

>> Registrace

 

Stáhněte si aplikaci pro iPhone

Stáhněte si aplikaci pro váš  iPhone nebo iPad

>> Stáhněte si aplikaci

 

 

 

 

 

Autopůjčovna München Letiště

Úvod > Německo > Půjčovna aut München Letiště

Porovnejte si všechny hlavní značky v oblasti pronájmu aut včetně Compare Avis, Hertz, Europcar, Sixt a Alamo a najděte ty nejlepší ceny pro pronájem aut v München Letiště. Autopůjčovna v München Letiště zahrnuje omezení odpovědnosti za krádež vozidla, pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou třetí osobě a omezení odpovědnosti za škodu způsobenou poškozením vozidla stejně jako neomezené kilometrovné, když si auto pronajmete s námi.

Využijte výhod pronájmu auta s námi:

 

Ušetřete až 50% v porovnání s přímou rezervací přes agenta

 
  Všechna potřebná pojištění jsou vždy zahrnuty v ceně
  Včetně daně z přidané hodnoty (DPH) a poplatku za parkování na letišti
  Žádné skryté poplatky nebo poplatky za platby kreditní kartou
  Náš tým zákaznického servisu je připraven Vám pomoci 24/7/365

München Letiště

autopůjčovna München Letiště
Pronájem aut München Letiště

Letiště Mnichov (IATA kód: MUC) je jedním z největších v Německu a zpracovává více než 40 milionů cestujících ročně až 400.000 lety.Letištní tři dráhy a dva terminály sloužit vnitrostátní a mezinárodní cestující. Letiště slouží jako rozbočovač pro více než půl tuctu nosičů, včetně společností Lufthansa, Condor, Air Berlin a Augsburg Airways. Na letiště je považováno za druhé nejvytíženější v zemi (po Frankfurt nad Mohanem ) a stále roste mezinárodní osobní dopravy v posledních letech.Terminály na letišti se nachází mezi jejími dvěma hlavními drahách.

Airlines a cíle

Více než dvě desítky významných domácích i mezinárodních dopravců poskytovat služby do a z mezinárodního letiště v Mnichově. Hlavní nosiče zahrnují Aegean Airlines, Aeroflot, Air Kanada, Air Čína, Air Francie, British Airways, Emirates, KLM, Qatar Airways a United Airlines. Nejoblíbenější mezinárodní trasy jsou Londýn, Paříž, Amsterdam, Barcelona a Madrid.Lety směřující do Spojené státy americké, Itálie, Japonsko a Singapur jsou také populární.

Letiště Vybavení

Více než 100 obchody a restaurace se nachází v mnichovské letiště dvou terminálů a Letiště Center. Restaurace a nákupní možnosti patří Kinder, Wolford a Victorias Secret, kteří přijedou v prosinci 2013. Jídlo a pití možnosti sahají od rychlého občerstvení a bufetů na Alfredo Café baru nebo na letišti Bolívii, která slouží turecké jízdné. Desítky obchodů a restaurací se nachází do obou terminálů. Letiště obchod se suvenýry, návštěvník terasa a kino nabízí možnosti zobrazení pro cestující. Doprava do az letiště je dostupný vlakem, autobusem, hotelové kyvadlové dopravy a limuzíny služeb. Služby autopůjčovny se nachází v centrální oblasti terminálu One a jsou poskytovány hlavních dopravců.

 

 

     
 

Půjčovna aut

Zákaznický servis

Informace

Registrujte se k odběru Newsletteru

Poslední články

Výhody pronájmu aut