logo pujcovna      
     
 

Úvod | Zákaznický servis | Informace | O nás

 
     
 
 

Newsletter

Registrujte se pro odběr našeho newsletteru a získejte ty nejlepší nabídky

>> Registrace

 

Stáhněte si aplikaci pro iPhone

Stáhněte si aplikaci pro váš  iPhone nebo iPad

>> Stáhněte si aplikaci

 

 

 

 

 

Autopůjčovna Varšava Letiště

Úvod > Polsko > Půjčovna aut Varšava Letiště

Porovnejte si všechny hlavní značky v oblasti pronájmu aut včetně Compare Avis, Hertz, Europcar, Sixt a Alamo a najděte ty nejlepší ceny pro pronájem aut v Varšava Letiště. Autopůjčovna v Varšava Letiště zahrnuje omezení odpovědnosti za krádež vozidla, pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou třetí osobě a omezení odpovědnosti za škodu způsobenou poškozením vozidla stejně jako neomezené kilometrovné, když si auto pronajmete s námi.

Využijte výhod pronájmu auta s námi:

 

Ušetřete až 50% v porovnání s přímou rezervací přes agenta

 
  Všechna potřebná pojištění jsou vždy zahrnuty v ceně
  Včetně daně z přidané hodnoty (DPH) a poplatku za parkování na letišti
  Žádné skryté poplatky nebo poplatky za platby kreditní kartou
  Náš tým zákaznického servisu je připraven Vám pomoci 24/7/365

Varšava Letiště

autopůjčovna Varšava Letiště
Pronájem aut Varšava Letiště

Warsaw Letiště (IATA kód WAW) prošlo několik změn jména v je historie. Bývalí názvy zařízení patří mezinárodní letiště Okecie nebo Varšava, Okecie Letiště a oficiálně změnil jeho jméno v roce 2001 na počest bývalého rezidenta a skladatel Frédéric Chopin. Nicméně, Okecie je stále obyčejný a populární odkaz na toto letiště. Plány jsou underway integrovat dvě svorky do jednoho, expanzivní prostoru do roku 2015. Letiště má také dvě protínající se dráhy. Více než 9 milionů cestujících navštívit Warsaw Letiště, což je nejvytíženější v zemi.

Airlines a cíle

Jako mezinárodní letiště a nejvytíženější v zemi, Warsaw Letiště je odpovědný za vidění téměř čtyřicet procent turistů v zemi. Nákladní, komerční a charterové lety jsou k dispozici od varšavského letiště. Dva domácí letecké společnosti, Wizz Air a LOT Polish Airlines, poskytovat služby na bezpočtu míst, jako je Rzeszów, Krakov, Vratislav a Poznaň abychom jmenovali alespoň některé.Mezinárodní letecké společnosti Finnair patří Air Berlin, Air Francie, Katar Airlines a Turkish Airlines.

Letiště Vybavení

Warsaw Letiště nabízí sortiment vybavení, včetně kavárny, veřejné dopravy, auto najímá, obchodních služeb a salonky. Voyage Café nabízí výběr občerstvení a nápojů pro cestující v odletové haly. Obchody a stánky, jako Discover Varšavě nabízí výběr dárků a toaletními potřebami. Autopůjčovny se nacházejí v terminálu A a patří Europcar, Avis, Budget, Thrifty a Express pronajmout auto.

 

 

     
 

Půjčovna aut

Zákaznický servis

Informace

Registrujte se k odběru Newsletteru

Poslední články

Výhody pronájmu aut