logo pujcovna      
     
 

Úvod | Zákaznický servis | Informace | O nás

 
     
 
 

Newsletter

Registrujte se pro odběr našeho newsletteru a získejte ty nejlepší nabídky

>> Registrace

 

Stáhněte si aplikaci pro iPhone

Stáhněte si aplikaci pro váš  iPhone nebo iPad

>> Stáhněte si aplikaci

 

 

 

 

 

Výhody pronájmu auta na cestách

 

Z pronájmu auta při cestování plyne mnoho výhod. Díky těmto výhodám je autopronájem mnohem atraktivnější než jiné možnosti dopravy, jako jsou autobusy nebo vlaky. Zde je uvedeno pár nejdůležitějších výhod vyplývajících z pronájmu auta:

Svoboda

Pronájem auta vám během vašeho cestování dává svobodu a flexibilitu. Pokud cestujete vlakem nebo autobusem a uvidíte z okna krásnou scenérii, jako například národní park, nebo malebnou vesnici, nemůžete se tam zastavit a prohlédnout si ji. Ve vašem pronajatém autě, však máte volnost a můžete se chovat spontánně a užít si dobrodružství, které ozvláštní vaši cestovatelskou zkušenost.

Škody a neomezené kilometrovné bez stresu

I přesto, že byste se měli dobře postarat o váš pronajatý vůz, můžete zjistit, že jakékoliv poškození nebo dodatečné kilometrovné, které se vám s pronajatým vozem může stát, je mnohem méně stresující, než když se to stane s vaším vlastním vozem. Vaše vlastní osobní auto zůstane bezpečně doma nepostiženo škodou z vašich cest, jeho kilometrovné zůstane stejné místo toho, aby se tachometr protáčel pod čísly, když zkoumáte nové město nebo zemi.

Spolehlivější alternativa k veřejné dopravě

Pronájem auta znamená, že máte připravené přepravní právo, kdykoliv jej během cestování budete potřebovat. Když se v zahraničí spolehnete na veřejnou dopravu, ať už je to vlak nebo autobus, jste vydáni na pospas nepohodlných rozvrhů a neplánovaných zpoždění. Kdokoliv, kdo zažil zdržení vlaku následkem stávky železničářů, může dosvědčit pohodlí a spolehlivost vlastního pronajatého vozu.

Žádné starosti při poruše

Zatímco dochází k poruchám pronajatých aut jen zřídka, když se nějaká stane, budete ve skvělých rukou. Autopůjčovny jsou povinovány vám poslat někoho s náhradním vozem, bez ohledu na to, kde se auto zkazilo a bez jakýchkoliv nákladů. Na druhé straně, pokud se v cizím městě porouchá vaše vlastní auto, můžete se ocitnout uvězněni nebo budete platit za drahé a nečekané opravy.

Flexibilita vašeho itineráře

V mnoha případech si můžete pronajmout auto v jedné lokaci a vrátit ho v druhé. To vám může opravdu rozšířit váš program a vaše možnosti cestování. Může vám to také poskytnout dodatečný čas ve vybraných destinacích, protože nebudete muset ztrácet hodiny nebo dokonce celý den tím, že auto vrátíte do místa začátku vaší cesty.

Vyzkoušejte si nový vůz pro jeho velikost!

Pokud uvažujete o koupi nového vozidla, pronájem auta na dovolenou může být skvělou příležitostí si vyzkoušet specifický model mnohem důkladnějším způsobem než jen prostřednictvím testovací jízdy u prodejce. Získáte zkušenost, jak byste se s konkrétním vozem cítili v reálných situacích. Na druhé straně vám pronájem auta také dovolí zažít, jaké to je řídit auto, které byste tak rádi měli, ale je nad váš rozpočet. Pronajměte si na pár dní luxusní sedan nebo kabriolet a užijte si chuť sladkého života.

 

 

 

     
 

Půjčovna aut

Zákaznický servis

Informace

Registrujte se k odběru Newsletteru

Poslední články

Výhody pronájmu aut