logo pujcovna      
     
 

Úvod | Zákaznický servis | Informace | O nás

 
     
 
 

Newsletter

Registrujte se pro odběr našeho newsletteru a získejte ty nejlepší nabídky

>> Registrace

 

Stáhněte si aplikaci pro iPhone

Stáhněte si aplikaci pro váš  iPhone nebo iPad

>> Stáhněte si aplikaci

 

 

 

 

 

Autopůjčovna Barcelona Letiště

Úvod > Španělsko > Půjčovna aut Barcelona Letiště

Porovnejte si všechny hlavní značky v oblasti pronájmu aut včetně Compare Avis, Hertz, Europcar, Sixt a Alamo a najděte ty nejlepší ceny pro pronájem aut v Barcelona Letiště. Autopůjčovna v Barcelona Letiště zahrnuje omezení odpovědnosti za krádež vozidla, pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou třetí osobě a omezení odpovědnosti za škodu způsobenou poškozením vozidla stejně jako neomezené kilometrovné, když si auto pronajmete s námi.

Využijte výhod pronájmu auta s námi:

 

Ušetřete až 50% v porovnání s přímou rezervací přes agenta

 
  Všechna potřebná pojištění jsou vždy zahrnuty v ceně
  Včetně daně z přidané hodnoty (DPH) a poplatku za parkování na letišti
  Žádné skryté poplatky nebo poplatky za platby kreditní kartou
  Náš tým zákaznického servisu je připraven Vám pomoci 24/7/365

Barcelona Letiště

autopůjčovna Barcelona Letiště
Pronájem aut Barcelona Letiště

Ačkoli obyčejně známý jako barcelonské letiště (IATA kód BCN) Letiště se oficiálně jmenoval Prat Letiště Barcelona-El a nachází se jen kousek od centra Barcelony. Poté, co Madrid Barajas Letiště, Barcelona letiště je druhé největší v zemi a slouží jako hlavní letiště pro Katalánsko.Několik velkých leteckých společností počítat Barcelona letiště jako základnu pro své loďstvo, včetně Air Europa, Ryanair, Iberia Regional a Vueling. Každý rok více než 35 milionů cestujících projde oběma terminály na barcelonské letiště - že je to devátý nejzaměstnanější letiště v Evropě! Tři dráhy jsou uváděny na letišti ubytovat velké množství letů denně.

Airlines a cíle

Bezpočet domácí a mezinárodní letecké společnosti poskytují služby pro miliony cestujících využívajících zařízení na barcelonské letiště. Kromě letecké společnosti používají letiště jako město fokusu, dopravci z celého světa poskytují služby a cesty do mnoha destinací. Airlines jsou Švýcarské International Air Lines, Royal Jordanian, TAP Portugalsko, Delta Air Lines, British Airways a easyJet abychom jmenovali alespoň některé. Některé z nejoblíbenějších destinací s odletem z letiště v Barceloně patří Amsterdam, Londýn, Paříž, Frankfurt, Mnichov a Řím.

Letiště Vybavení

Expanzivní terminál na letiště v Barceloně zajišťuje cestující mají spoustu vybavení a služby, od kterého si vybrat. Auto najímá, veřejná doprava, občerstvení stánky, pomoc zavazadla a pomoc handicap jsou k dispozici. Cestující, kteří chtějí prozkoumat Barcelonu a okolí mají možnosti půjčení auta z významných společností, včetně Hertz, Europcar, Sixt, národní a Avis.

 

 

     
 

Půjčovna aut

Zákaznický servis

Informace

Registrujte se k odběru Newsletteru

Poslední články

Výhody pronájmu aut