logo pujcovna      
     
 

Úvod | Zákaznický servis | Informace | O nás

 
     
 
 

Newsletter

Registrujte se pro odběr našeho newsletteru a získejte ty nejlepší nabídky

>> Registrace

 

Stáhněte si aplikaci pro iPhone

Stáhněte si aplikaci pro váš  iPhone nebo iPad

>> Stáhněte si aplikaci

 

 

 

 

 

Autopůjčovna Madrid Letiště

Úvod > Španělsko > Půjčovna aut Madrid Letiště

Porovnejte si všechny hlavní značky v oblasti pronájmu aut včetně Compare Avis, Hertz, Europcar, Sixt a Alamo a najděte ty nejlepší ceny pro pronájem aut v Madrid Letiště. Autopůjčovna v Madrid Letiště zahrnuje omezení odpovědnosti za krádež vozidla, pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou třetí osobě a omezení odpovědnosti za škodu způsobenou poškozením vozidla stejně jako neomezené kilometrovné, když si auto pronajmete s námi.

Využijte výhod pronájmu auta s námi:

 

Ušetřete až 50% v porovnání s přímou rezervací přes agenta

 
  Všechna potřebná pojištění jsou vždy zahrnuty v ceně
  Včetně daně z přidané hodnoty (DPH) a poplatku za parkování na letišti
  Žádné skryté poplatky nebo poplatky za platby kreditní kartou
  Náš tým zákaznického servisu je připraven Vám pomoci 24/7/365

Madrid Letiště

autopůjčovna Madrid Letiště
Pronájem aut Madrid Letiště

Oficiálně známý jako letiště Madrid-Barajas, Madrid Letiště (IATA kód MAD) je hlavní letiště nabízející servis do hlavního města Madridu. Tato velká letiště pojme více než 49 milionů cestujících ročně, což je nejvytíženější v zemi a 11. nejzaměstnanější na světě! Letiště, který se datuje do roku 1928, poskytuje spojení mezi Madridem a nespočet domácích i zahraničních měst. Air Europa, Iberia Express a Iberia počítat madridského letiště jako rozbočovač cíl, zatímco LAN Airlines, Pullmantur Air a Ryanair používají letiště jako město fokusu. Čtyři svorky a čtyři dráhy vstříc rostoucí počet cestujících, kteří navštíví Madrid letiště každý rok.

Airlines a cíle

Bezpočet komerční letecké společnosti poskytují služby na letišti v Madridu kromě nábojů leteckých společností. Mezinárodní nosiče patří Thai Airways, US Airways, Turkish Airlines, Korean Air, American Airlines, Avianca a Brusel Airways. Hub společnosti poskytovat domácí služby na mnoha španělských měst, včetně A Coruña, Barcelona, Ibiza, La Palma a Barcelona.Nejoblíbenější španělské trasy využívané přes Madrid Letiště je Barcelona, Palma de Mallorca, Gran Canaria, Tenerife, Bilbao a Santiago de Compostela.Společná evropská destinace patří Londýn, Řím, Paříž, Lisabon a Amsterdam.

Letiště Vybavení

VIP salonky, handicap a osobní služby, auto najme, restaurace, obchody, výkonný terminál, turistické informace a nákladní služby jsou poskytovány prostřednictvím Madridského letiště. Občerstvení se nachází v terminálu na EspacEvian, Urban Grill a Kirei od Kabuki. Obchody, jako je Loewe, Parfois a Sibarium nabízejí výběr dárků. Zájemci o pronájem auta najdete velké množství vozidel prostřednictvím firem, jako je Europcar, podnikání, Avis, Sixt a Hertz.

 

 

     
 

Půjčovna aut

Zákaznický servis

Informace

Registrujte se k odběru Newsletteru

Poslední články

Výhody pronájmu aut