logo pujcovna      
     
 

Úvod | Zákaznický servis | Informace | O nás

 
     
 
 

Newsletter

Registrujte se pro odběr našeho newsletteru a získejte ty nejlepší nabídky

>> Registrace

 

Stáhněte si aplikaci pro iPhone

Stáhněte si aplikaci pro váš  iPhone nebo iPad

>> Stáhněte si aplikaci

 

 

 

 

 

Autopůjčovna Dubai Letiště

Úvod > Dubai > Půjčovna aut Dubai Letiště

Porovnejte si všechny hlavní značky v oblasti pronájmu aut včetně Compare Avis, Hertz, Europcar, Sixt a Alamo a najděte ty nejlepší ceny pro pronájem aut v Dubai Letiště. Autopůjčovna v Dubai Letiště zahrnuje omezení odpovědnosti za krádež vozidla, pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou třetí osobě a omezení odpovědnosti za škodu způsobenou poškozením vozidla stejně jako neomezené kilometrovné, když si auto pronajmete s námi.

Využijte výhod pronájmu auta s námi:

 

Ušetřete až 50% v porovnání s přímou rezervací přes agenta

 
  Všechna potřebná pojištění jsou vždy zahrnuty v ceně
  Včetně daně z přidané hodnoty (DPH) a poplatku za parkování na letišti
  Žádné skryté poplatky nebo poplatky za platby kreditní kartou
  Náš tým zákaznického servisu je připraven Vám pomoci 24/7/365

Dubai Letiště

autopůjčovna Dubai Letiště
Pronájem aut Dubai Letiště

Dubaj Mezinárodní letiště (IATA kód: DXB) se nachází na horní severovýchodní části země a slouží město Dubaj. Letiště zpracovává přibližně 58 milionů cestujících ročně na svých dvou drah. Jeho tři terminály a mnoho veřejná prostranství jsou řešeny rostoucí objem cestujících v posledních letech a slouží jako hlavní rozbočovač pro letecké zemích Středního východu. Letiště je nyní klasifikována jako mezi deset nejvytíženější na světě.

Airlines a cíle

Mezinárodní letiště Dubaj poskytuje služby mnoha domácích i mezinárodních dopravců, které zahrnují Aeroflot, africké Express Airways, Air Blue, Air Čína, Alexandria Airlines, Air Indie, British Airways, Cathay Pacific, Egypt Air a Emirates. Některé z nejpopulárnějších mezinárodních letů mimo letiště v Dubaji patří ty, míří do Damašku, Bangkok, Káhira, Amsterdam, Frankfurt, Hong Kong, Istanbul, Varšava, a četné západní Evropy a Spojené státy americké cíle.Top destinace z mezinárodního letiště v Dubaji patří Doha, Bahrain, Teherán, Mumbai, a Muscat.

Letiště Vybavení

Vybavení poskytované mezinárodního letiště v Dubaji a jeho četných terminálů a veřejných prostranství jsou rozsáhlé a zahrnují četné restaurace, kavárny a kavárny. Užijte si francouzskou restauraci Le Matin Francais nebo libanonské jídlo v bistru.Desítky možností jídla a pití v rozmezí od rychlého občerstvení až kulinářských a kulturních konkrétní možnosti se nacházejí v průběhu každého terminálu. Dárkové a nákupní možnosti jsou bezcelní nákupy. Nakupování na letišti poskytuje řadu možností, zda cestující, které hledáte hračky, knihy, oblečení, hudbu, nebo dárky. Tabák a alkohol jsou k dispozici na letišti. Patnáct autopůjčovny jsou založeny na letišti a jsou přístupné prostřednictvím všech terminálech.

 

 

     
 

Půjčovna aut

Zákaznický servis

Informace

Registrujte se k odběru Newsletteru

Poslední články

Výhody pronájmu aut