logo pujcovna      
     
 

Úvod | Zákaznický servis | Informace | O nás

 
     
 
 

Newsletter

Registrujte se pro odběr našeho newsletteru a získejte ty nejlepší nabídky

>> Registrace

 

Stáhněte si aplikaci pro iPhone

Stáhněte si aplikaci pro váš  iPhone nebo iPad

>> Stáhněte si aplikaci

 

 

 

 

 

Autopůjčovna Zürich Letiště

Úvod > Švýcarsko > Půjčovna aut Zürich Letiště

Porovnejte si všechny hlavní značky v oblasti pronájmu aut včetně Compare Avis, Hertz, Europcar, Sixt a Alamo a najděte ty nejlepší ceny pro pronájem aut v Zürich Letiště. Autopůjčovna v Zürich Letiště zahrnuje omezení odpovědnosti za krádež vozidla, pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou třetí osobě a omezení odpovědnosti za škodu způsobenou poškozením vozidla stejně jako neomezené kilometrovné, když si auto pronajmete s námi.

Využijte výhod pronájmu auta s námi:

 

Ušetřete až 50% v porovnání s přímou rezervací přes agenta

 
  Všechna potřebná pojištění jsou vždy zahrnuty v ceně
  Včetně daně z přidané hodnoty (DPH) a poplatku za parkování na letišti
  Žádné skryté poplatky nebo poplatky za platby kreditní kartou
  Náš tým zákaznického servisu je připraven Vám pomoci 24/7/365

Zürich Letiště

autopůjčovna Zurich Letiště
Pronájem aut Zürich Letiště

Zürich Letiště (IATA kód ZRH) jde také o název letiště Kloten a je největší letiště v zemi! Tři dráhy a hlavní terminál pro cestující ubytovat téměř 25 milionů cestujících ročně. Zürich Letiště je rozbočovač destinací pro švýcarskou Evropské Air Lines, Edelweiss Air a Švýcarské International Air Lines, které poskytují řadu domácích a mezinárodních linkách pro miliony cestujících ročně.

Airlines a cíle

Kromě těchto tří nábojů leteckých společností, které nabízejí služby pro bezpočet míst, Zürich Letiště nabízí nekonečný výběr leteckých a tras, ze kterých si můžete vybrat. Mezinárodní a mezikontinentální možnosti patří Emirates, Iberia, American Airlines, Korean Air, United Airlines, Ryanair a Turkish Airlines jen abychom jmenovali alespoň některé. Pro nákladní služby, Turkish Airlines Cargo poskytuje služby Tripolisu, Istanbul a Alžír.Některé z nejoblíbenějších destinací od letiště v Curychu patří Londýn, Vídeň, Berlín, Paříž, Düsseldorf, Amsterdam, Frankfort a New York City.

Letiště Vybavení

Rozsah vybavení jsou nabízeny prostřednictvím terminálu na letišti v Curychu, včetně auto najímá, obchodů, pomoc při osobní, pomoc s hendikepem, bankovních služeb, restaurací a salonků. V prostoru pro cestující, četné restaurace a obchody jsou přítomny včetně Center Bar, Bakeside a příjezdu Duty Free Store. Autopůjčovna přicházejí se spoustou možností, včetně Sixt, Firefly, Hertz, Avis, Budget a Europcar. Přístup na internet, lékařské služby a turistické informace jsou také rozmístěny po celé odletových a příletových halách.

 

 

     
 

Půjčovna aut

Zákaznický servis

Informace

Registrujte se k odběru Newsletteru

Poslední články

Výhody pronájmu aut